Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Sportovní hala

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice pro obyvatele. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Projekt na vybudování sportovní haly získal podporu z evropských fondů zejména díky tomu, že ji mohou využívat výkonnostní sportovci, zájemci o rekreační sport i děti pro volnočasové aktivity.

Moderně vybavené sportoviště včetně hygienického zázemí využívají pravidelně děti ze základní i obou mateřských škol, členové fotbalového klubu, florbalisté, futsalisté, zájemci o badminton i hasiči. Hala zároveň poskytuje kvalitní zázemí pro velké regionální turnaje a společenské akce.

Dalším občanům Čeladné i okolí nabízí hala fitness centrum, zázemí pro body styling, jógu a spinning.

Více na www.halaceladna.eu.

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky