Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Zdeněk Šrubař představí své sportovní fotky

Zdeněk Šrubař představí své sportovní fotky

Nestor a žijící legenda české sportovní fotografie Zdeněk Šrubař se zastaví se svou putovní výstavou také v Čeladné. Výstava s názvem Kouzený svět sportu začne vernisáží ve středu 8. října v 17 hodin ve sportovní hale a potrvá až do konce měsíce.

Na výstavě, kterou zahájí starosta Pavol Lukša, předsaví Šrubař na 50 velkoformátových fotek, mnohé z nich i z Čeladné (fotbal, golf). 

Zdeněk Šrubař se narodil v roce 1934 na Holubjance v Kunčicích pod Ondřejníkem v rodině železničáře. Vystudoval Univerzitu palackého v Olomouci, poté vyučovalv pohraniční Osoblaze a Kunčicích p. O., kde založil z darů umělců Galerii Karla Svolinského. Od roku 1974 fotografuje sport, zejména v podbeskydské oblasti.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky