Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Tříkrálová sbírka letos jen virtuálně

Tříkrálová sbírka letos jen virtuálně

Tři králové u vás letos s koledou nezaklepou, dobří lidé si je musí najít sami - na internetu. Vzhledem k aktuální opatřením bude letošní Tříkrálová sbírka virtuální a přispívat můžete pomocí dárcovských DMS nebo převodem na účet.

Jak pomoci?
Přispívat lze na účet 66008822/0800 u České spořitelny (variabilní symbol pro Charitu Frenštát je 77708003), a to bankovním převodem i kartou on-line. Jednorázově i trvale lze sbírku podpořit zasláním dárcovské SMS na číslo 87 777 ve tvaru: DMS KOLEDA 30, DMS KOLEDA 60 či DMS KOLEDA 90, DMS TRV KOLEDA 30, DMS TRV KOLEDA 60 či DMS TRV KOLEDA 90. Letos poprvé lze přispívat také přímo na webu Tříkrálové sbírky www.trikralovasbirka.cz, kde bude až do 30. dubna otevřena aplikace online kasička.

Kam půjde výtěžek?
Frenštátská Charita plánuje, že z výtěžku podpoří rozvoj paliativní péče v regionu a koupí automobil. Ten je pro sociální pracovnice v našem regionu opravdu důležitý, protože zajišťují sociální služby u seniorů a hendikepovaných v náročném beskydském terénu.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky