Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Škola zve na jarní koncerty, vystoupí Savka i žáci

Škola zve na jarní koncerty, vystoupí Savka i žáci

Tradiční Jarní slavnosti letos rozšířila Základní škola Čeladná na dva dny, ve čtvrtek 14. 5. budou ve sportovní hale a o den později v kostele.

 

Taneční a sportovní akademie s názvem Čeladná v ladném pohybu začne ve čtvrtek 14. května v 17 hodin ve sportovní hale. Vystoupí současní i bývalí žáci a hosté.

 

Na pátek 15. května se chystá v kostele sv. Jana Nepomuckého slavnostní koncert Jarní souznění. Hlavním hosty programu, který začne rovněž v 17 hodin, budou B. Baranová, M. Čížková a především Tomáš Savka.

 

Na zajímavé akce zvou pořadatelé také do blízkého okolí Čeladné. Například na benefiční kytarový kocert Štěpána Raka a Jana Matěje Raka do kostela sv. Jana Křtitele v Palkovicích. Výtěžek koncertu, který začne 19. května v 19 hodin, pomůže charitní pečovatelské službě, Dennímu centru Maják a Oáze pokoje, které provozuje Charita Frýdek-Místek.

 

A ještě zpátky k 15. květnu, kdy se v restauraci U Toflů (Janovice-Bystré) od 19 hodin odehraje načernalá komedie Lubomíra Kubátka s názvem Bašťanský penzion v podání Spolku dobrovolně nedobrovolných herců. Repríza představení bude 31. května v 17 hodin v KD Baška.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky