Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Ples bude!

Ples bude!

Obec Čeladná ve spolupráci s kulturní komisí zve všechny občany a přátele na Obecní ples, který se uskuteční v sobotu 26. února 2022 od 19 hodin ve sportovní hale.

K tanci a poslechu hraje kapela Marathon Band. Vstupné 400 Kč, v ceně 2x večeře. Předprodej vstupenek na sekretariátu OÚ Čeladná a v IČ Čeladná od 17. do 22. 2. 2022.

V návaznosti na nařízení Vlády ČR může být akce zrušena. Peníze za vstupenky se v tomto případě nevracejí. Budou vyměněny za jednodenní lístky na festival Ladná Čeladná.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky