Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Památník Josefa Kaluse Stavbou roku? Rozhodnou může i váš hlas

Památník Josefa Kaluse Stavbou roku? Rozhodnou může i váš hlas

O prestižní titul Stavba roku 2020 usiluje i rekonstrukce Památníku Josefa Kaluse. Přihlášené stavby hodnotí odborná porota, ale hlasovat může i veřejnost.

Již 28. ročník soutěže pořádá Nadace ABF – Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství. Patrony soutěže jsou Ministerstvo průmyslu a obchodu, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Svaz podnikatelů ve stavebnictví. 

Opět i v letošním ročníku odborná porota, ve spolupráci se Sborem expertů, v rámci hodnocení navštíví všechny přihlášené stavby v České republice. Návštěvou všech přihlášených staveb se stala Stavba roku naprosto jedinečnou a výjimečnou soutěžní přehlídkou mezi soutěžemi celorepublikového formátu. Zároveň s porotou všechny stavby navštíví také filmový štáb, který natočí filmové dokumenty jednotlivých přihlášených staveb. Porota uděluje zpravidla 15 nominací na titul Stavba roku a pět titulů Stavba roku.

Bude uděleno též několik zvláštních cen, včetně cen partnerů a Ceny veřejnosti.

Pro Památník Josefa Kaluse můžete hlasovat TADY.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky