Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Nové využití nástavby ZŠ Čeladná

Nové využití nástavby ZŠ Čeladná

IROP2019

Cílem projektu je prostřednictvím investic do základního vzdělávání, jako předpokladu pro rozvoj vzdělávání na dalších úrovních, vytvořit infrastrukturu a podmínky pro inkluzivní vzdělávání, umožňující vzdělávání všech dětí, žáků v souladu s jejich individuálními vzdělávacími potřebami a předpoklady, a pro zvyšování kvality vzdělávání s důrazem na připravenost žáků pro budoucí vstup na trh práce a život v moderní společnosti, který se vyznačuje rychlými změnami.

Výsledkem projektu je zvýšená kvalita a dostupnost infrastruktury pro základní vzdělávání jako základního předpokladu pro úspěšnou přípravu všech žáků pro navazující stupně vzdělávání a vstup na trh práce. Účelem je zvýšení kvality a dostupnosti základního vzdělávání při zohlednění specifik regionální ekonomiky.

Předmětem projektu byly vnitřní stavební úpravy budovy sloužící pro výuku a vzdělávání včetně stavebních prací provedených za účelem zabezpečení bezbariérovosti objektu školy. V rámci projektu je také pořízeno nové vybavení, a to vybavení cvičné kuchyňky – nábytkem, kuchyňskými spotřebiči a ostatním vybavením, dále je nově vybavena učebna fyziky a chemie – nábytkem a školním vybavením, sklad učebny fyziky a chemie je vybaven regálem, přípravna vzorků je vybavena nábytkem a dalším odborným vybavením, do učebny dílem je pořízeno vybavení technického rázu, nářadí a ostatní vybavení.

Projekt je spolufinancován prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky