Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Chodník podél silnice III/48312 Čeladná (směr Podolánky)

Chodník podél silnice III/48312 Čeladná (směr Podolánky)

IROP_CZ_RO_B_C RGB

Cílem projektu je zvýšení bezpečnosti pěší dopravy prostřednictvím vybudování chodníku podél silnice III/48312 s intenzitou dopravy 3 095 vozidel/24 hod. v obci Čeladná, o celkové délce 371 m a šířce 2,05 m, přizpůsobenému osobám s omezenou schopností pohybu a orientace a vybudování veřejného osvětlení podél nově realizovaného chodníku.

Díky realizaci projektu, tj. výstavbě chodníku podél poměrně frekventované silnice III/48312, došlo k propojení nového a stávajícího úseku chodníku, který se nachází mezi dvěma autobusovými zastávkami, a je nově doplněn veřejným osvětlením. Řešený úsek se také nachází mezi autobusovými zastávkami, „Čeladná, Přádelna vlny“ a „Čeladná, sokolovna“.

Projekt je spolufinancován prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky