Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Čeladenský zpravodaj má nový kabát

Čeladenský zpravodaj má nový kabát

Po obecním webu se proměnil i obecní zpravodaj. Nejmenší změnou je úprava názvu, mnohem důkladněji jsme se zaměřili na grafiku - aby byl časopis přehlednější a modernější, a především na obsah.

Hlavním tématem aktuálního čísla jsou oslavy výročí Spolku dobrovolných hasičů, uvnitř čísla najdete nejen reportáž z akce a rozhovory s vedoucími ženského a dětského družstva a s místopředsedou SDH, ale také profilový rozhovor se zasloužilým hasičem Janem Mohelníkem. 

Svůj prostor mají i v novém uspořádání všihni staří známí - škola, školky, klub seniorů, Beskydské rehabilitační centrum a Památník Josefa Kaluse s novým seriálem. Další novinkou je sportovní strana, která bude přinášet zejména fotbalové aktuality.

Významnou novinkou je servis o akcích v Čeladné a okolí a také soutěž, jejímž cílem je zvýšit zájem lidí o historii Čeladné a také zvýšit návštěvnost Památníku Josefa Kaluse.

Zpravodaj si můžete stáhnout ve formátu tady: Čeladenský zpravodaj 7/2014

 

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky