Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Vyšlo listopadové číslo zpravodaje

Vyšlo listopadové číslo zpravodaje

V těchto dnech dostávají občané Čeladné nové číslo obecního zpravodaje. Věnuje se nejen volbám, ale také aktuálnímu životu v obci.

Listopadové číslo přináší mimo jiné reportáže z nedávných akcí (výstava fotografií Zdeňka Šrubaře, Ondřejnická 15, evropské závody ve westernovém ježdění aj.), aktuální zprávy ze školy, obou školek, z fotbalového klubu i od seniorů a také tipy na akce, které se uskuteční v příštích týdnech.

Zpravodaj je ke stažení v PDF verzi zde: http://www.celadna.cz/admin/files/ModuleReporter/360-celadna-zpravodaj-2014-11-web.pdf

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky