Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Starostou Čeladné je Pavol Lukša, obec pokračuje v nastoleném směru

Starostou Čeladné je Pavol Lukša, obec pokračuje v nastoleném směru

Čeladenští zastupitelé zvolili ve čtvrtek na svém ustavujícím zasedání nové, respektive staronové vedení obce. Starostou zůstává stejně jako v předchozím volebním období Pavol Lukša (TOP 09) a místostarostkou Věra Golová (KDU-ČSL).

Pětičlennou radu doplnili Milan Bajgar (TOP 09), Jaroslav Kozel (KDU-ČSL) a Josef Siuda (ČSSD).

„Výsledky voleb jasně ukázaly, že si občané přejí zachování směru, kterým se obec ubírala v minulých letech. Věřím, že se do konstruktivní práce pro obec a její občany zapojí všichni zastupitelé,“ řekl po zvolení Pavol Lukša, který je starostou Čeladné od roku 1994.

Volby v Čeladné jasně vyhrála TOP 09, která získala o tři procenta (celkem 31,5 %) a jeden mandát (celkově 5) navíc oproti volbám v roce 2010. Na druhém místě skončila KDU-ČSL (17,6 %), která získala stejně jako před čtyřmi lety 3 mandáty.

V zastupitelstvu zasednou také kandidáti ODS (12,3 %, 2 mandáty), ČSSD (8,5 %, 1 mandát) a dvě nová politická uskupení: SNK Čeladná získala díky 13,3 dva mandáty, RESPEKT Čeladná obdržel 6 procent, což znamená jedno křeslo v zastupitelstvu.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky