Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Oslavy 40. výročí školy vyvrcholí koncertem a akademií

Oslavy 40. výročí školy vyvrcholí koncertem a akademií

Po výstavě fotek a dalších akcích, které připomněly 40. výročí otevření nové školní budovy, chystá ZŠ Čeladná dvě akce, kterými oslavy vyvrcholí.

V úterý 23. května proběhne od 17:00 v kostele sv. Jana Nepomuckého koncert, na kterém vystoupí žáci i pedagogové školy a jako host pěvecký sbor ze školy z partnerské Zubrohlavy (Slovensko).

Na pátek 26. května se chystá velká akademie s názvem Čeladná v ladném pohybu. Ve sportovní hale se od 17 hodin představí žáci školy a jejich hosté.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky