Nové centrum obce

Před rokem 2000 stával na místě dnešního náměstí jen zchátralý objekt bývalé textilní továrny, využívaný jako sklad armády.

Více info
Čeladná

Sportovní hala

Výstavbu nových bytů doprovázely další investice. Obec otevřela novou školku, vybudovala fotbalové hřiště a víceúčelovou halu.

Více info
Čeladná

Beskydské rehabilitační centrum

Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Více info
Čeladná

Golfový areál

Rozkvět obce souvisí se sportem gentlemanů. Hřiště evropských parametrů bylo otevřeno v roce 2001, kdy se golf začal stávat lidovou zábavou.

Více info
Čeladná
Úvodní stránka >> Aktuality >> Od září bude v Čeladné taneční kurz pro dospělé

Od září bude v Čeladné taneční kurz pro dospělé

V září začne v Čeladné taneční kurz pro dospělé, který připravuje kulturní komise. V deseti lekcích určených pro začátečníky se naučíte waltz, valčík, tango, polku a další tance.

Kurz bude probíhat v Reprezentační hale Prosper Golf Resortu každou neděli od 17 hodin - celkem 10 lekcí a závěrečná párty. Předpokládané zahájení v polovině září, přesný termín včas oznámíme všem přihlášeným. Cena je 3000 Kč za taneční pár.

Lektory budou Lucie Skopalíková a Lukáš Štěp, několikanásobní mistři ČR ve standardních a latinskoamerických tancích (Taneční škola Carmen a partner).

Závazné přihlášky posílejte na sekretariat@celadna.cz, informace získáte na telefonním čísle 558 684 008.

<< zpět na seznam aktualit

Rychlý kontakt

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky